Nasz klub


W dniu 9 marca 2013 w Pałacu Młodzieży w Olsztynie odbyła się symultana arcymistrza Aleksandra Miśty. Więcej


6 marca 2013 odbyły się w Ostródzie w hali OCSiR Drużynowe Mistrzostwa Województwa SZS Szkół Podstawowych. Współorganizatorem była sekcja szachowa MLKS Ostródzianka, a sędzią asystentem Mirosław Orłowski. Pełny serwis informacyjny znajduje się na stronie www.chessarbiter.com/. Krótką informację możemy również znaleźć na Wama-sport.


Rozwiązywanie zadań (solving). W dniach 2-3 marca 2013 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski w rozwiązywaniu zadań. Uczestniczył w nich Aleksander Miśta. Wśród 21 zawodników ostródzianin zajął 4 miejsce. Pod koniec kwietnia będzie brał udział w Mistrzostwach Europy w Wilnie (Litwa). Pełny serwis turniejowy oraz szczegółowe relacje znajdują się na stronie PZSzach oraz na www.chessarbiter.com/.


Nie zwalnia tempa Aleksandra Wierzbowska. Przygotowania do finałów Mistrzostw Polski w OSU to treningi na przemian ze startami kontrolnymi.
- 14 - 18 styczeń w Bydgoszczy www.chessarbiter.com/
- 21 - 25 styczeń w Olsztynie www.chessarbiter.com/
- 17 -23 luty w Jastrzębiej Górze www.chessarbiter.com/


W dniach 7-8.02. odbywały się międzynarodowe zawody w solvingu. W ramach Moscov Open wystartowało trzech polskich solverowców, m.in. Aleksander Miśta. Polacy wypadli bardzo dobrze a Olek podzielił 7-8 miejsce co w tak doborowej stawce należy uznać za dobre miejsce. Szczegóły na www.pzszach.org.pl/

 


8 lutego zostały ogłoszone wyniki 17 Plebiscytu Najpopularniejszego Sportowca Ostródy 2013. Aleksander Miśta uplasował się na 6 miejscu, a Aleksandra Wierzbowska na 18. Nominowanych było 23 sportowców. Na zdjęciu poniżej statuetka dla Aleksandra Miśty.zmiany w PIT renta socjalna 2019 abonament RTV 2019