Nasz klub


Sportbonus i PKOl.

 

Wystartowała największa społeczna akcja w historii polskiego sportu. Sportbonus Dzieciom to program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem akcji jest dobra zabawa i spełnianie marzeń młodych sportowców, a także wsparcie rozwoju infrastruktury dziecięcych i młodzieżowych zespołów sportowych. Do programu zapraszamy wszystkie drużyny sportowe w Polsce.


Kluby mogą zgłaszać wszystkie swoje sekcje, by rodzice poprzez internetowe głosowanie wspierali swoje dzieci w walce o spełnianie marzeń i codziennych potrzeb. Będą to np. zakup nowego sprzętu czy organizacja obozu sportowego. Zespoły będą też walczyć o nagrody tygodniowe. W pierwszym etapie, po dołączeniu do programu Sportbonus Dzieciom, rodzice będą mogą wybrać spośród zgłoszonych klubów drużynę swojego dziecka i zagłosować na nią. Po zdobyciu 30 punktów (jeden głos to jeden punkt), zgłoszona sekcja otrzymuje pierwszą gwarantowaną nagrodę: profesjonalną aplikację do komunikacji trenerów z dziećmi i ich opiekunami. Dzięki niej rodzice będą bliżej klubu i swojego dziecka – poznają godziny najbliższych treningów czy dowiedzą się o postępach swojej pociechy.


Do zdobycia w ramach nagród tygodniowych będą m.in.: wyjazd na zimowisko, vouchery na zakupy sportowe, bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej lub Wielką Krokiew czy spotkanie z ambasadorami akcji: Przemysławem Saletą, Alicją Tchórz czy Patrycją Kulwińską. Nagrodą dla najaktywniejszych klubów będzie spotkanie z naszymi Olimpijczykami.


W kolejnych etapach zabawy na swój klub będzie można głosować również poprzez zaproszenie do niego znajomych, ściągnięcie aplikacji mobilnej na swój telefon czy wskazanie punktu partnerskiego, który przystąpi do projektu.


Tu znajduje się adres strony klubowej, gdzie można zagłosować i zobaczyć pozycję klubu w rankingu


Memoriał Z. Szporko

 

14.10.2017 odbył się w Centrum Użyteczności Publicznej turniej szachowy upamiętniający zmarłego rok temu wieloletniego kierownika sekcji szachowej klubu Kormoran a później MLKS Ostródzianka.
Wystartowało 14 szachistów od 8 do 90 roku życia.
Wygrał Maciej Kietrys a najlepszą kobietą była Aleksandra Wierzbowska.
Szczegóły w serwisie CA
Galeria autorstwa Z.Ratajczaka


Galeria Jeziorak

 

W Iławie 8.10.2017 odbyły się dwa turnieje - Open i dla dzieci do lat 10.
Grano tempem P’15, 7 rund.
Szczegółowe wyniki znajdują się w serwisie CA:
Open
do 10 lat
Z Ostródy wyjechała dość liczna grupa.
Najlepiej w gronie 43 zawodników zaprezentowali się w Open - Maciej Kietrys i Wiesław Kuban.
Natomiast w grupie 10 latków czołowe miejsca wśród 41 młodych szachistów zajęli Adam Zielonka i Wiktoria Zapałowska.
Galeria autorstwa Z.Ratajczakapralnia Bydgoszcz https://1lazienka.pl/excellent-actima-omega-panel-prysznicowy-z-termostatem-arac-ml808.html https://1lazienka.pl/excellent-actima-rivel-misa-wiszaca-deska-wolnoopadajaca-ceac-1704-500-wh-ceac-1708-500-wh.html https://1lazienka.pl/excellent-comfort-new-wanna-akrylowa-wolnostojaca-czarno-biala-175x74-waex-com17wb.html